CoreParts MSP6562, 3.94" (100 mm), 4.72" (120 mm), 1.97" (50 mm), 2.69 lbs (1.22 kg), 3.94" (100 mm), 4.72" (120 mm)
| Width | 3.94" (100 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 1.97" (50 mm) |
| Weight | 2.69 lbs (1.22 kg) |
| Package width | 3.94" (100 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 2.93 lbs (1.33 kg) |
Data sheet
Specific References
Reference: 94ACC1376, 94ACC1377, BT-10
Brand: CoreParts
Reference: 82-127912-01, BTRY-MC3XKABOE, MC3190-KK0PBBG00WR, MC3190-RL2S04E
Brand: CoreParts
Reference: 94ACC1386, BT-26
Brand: CoreParts
CoreParts MSP6562, 3.94" (100 mm), 4.72" (120 mm), 1.97" (50 mm), 2.69 lbs (1.22 kg), 3.94" (100 mm), 4.72" (120 mm)
check_circle
check_circle