CoreParts MBXPOS-BA0033, Battery, Gray, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Casio |
| Compatibility | HA-020LBAT, HA-D20BAT, HA-D21LBAT, IT-300, IT-600 |
| Product color | Gray |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 1850 mAh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Battery capacity | 6.8 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 1.54" (39 mm) |
| Depth | 0.512" (13 mm) |
| Height | 2.05" (52 mm) |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.54" (39 mm) |
| Package depth | 0.512" (13 mm) |
| Package height | 2.05" (52 mm) |
| Package weight | 3.17 oz (90 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 21-61261-01, 21-65587-01, 21-65587-02, 21-65587-03, 82-111734-01
Brand: CoreParts
Reference: 730044, BT-902
Brand: CoreParts
Reference: 99112843
Brand: HP
Reference: W126164611
Brand: Honeywell
Reference: 798149, 99108812
Brand: HP
Reference: W126574438
Brand: Zebra
CoreParts MBXPOS-BA0033, Battery, Gray, 1 pc(s)
check_circle
check_circle