CoreParts MBXPOS-BA0129, Battery, Black, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Honeywell |
| Compatibility | MX9380, MX9381, MX9382, MX9383 |
| Product color | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Battery voltage | 11.1 V |
| Battery capacity | 29 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 2.52" (64 mm) |
| Depth | 0.906" (23 mm) |
| Height | 3.31" (84 mm) |
| Weight | 5.64 oz (160 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 4.09" (104 mm) |
| Package depth | 3.23" (82 mm) |
| Package height | 4.45" (113 mm) |
| Package weight | 8.11 oz (230 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 1080177, A2802 0052 02, A2802 0052 03, A2802 0052 04, A2802-0005
Brand: CoreParts
Reference: RM1-1298-000CN, FM2-6707, RM1-1298-000CN
Brand: Canon
Reference: CR2102-BT-USBC, 178558
Brand: Brady
CoreParts MBXPOS-BA0129, Battery, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle