Reference: 110900
Brand: Brady
CoreParts MBXPOS-BA0088, Battery, Green, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Falcon |
| Compatibility | 310, 315, 320, 325, 330, 335, PT2000 |
| Product color | Green |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery capacity | 2500 mAh |
| Battery voltage | 3.6 V |
| Battery capacity | 9 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 1.69" (43 mm) |
| Depth | 0.591" (15 mm) |
| Height | 1.97" (50 mm) |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.69" (43 mm) |
| Package depth | 0.591" (15 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 2.82 oz (80 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 63278, 68537, 73152, CA54200-0090, CA54200-0090, CA54200-0090, F
Brand: CoreParts
Reference: 646716
Brand: HP
CoreParts MBXPOS-BA0088, Battery, Green, 1 pc(s)
check_circle
check_circle