MBXPOS-BA0154
  • MBXPOS-BA0154
MBXPOS-BA0154 - 102-578-004, 317-221-001, L103450-1INS
102-578-004, 317-221-001, L103450-1INS
CoreParts
CoreParts MBXPOS-BA0154, Battery, Black, 1 pc(s)
CHF22.4
Tax included
CHF20.7 Tax excluded
Delivery in several days
Quantity
Will be ordered for you
Description
TypeBattery
Brand compatibilityIntermec
Compatibility600, 600 Pen, 601, 601 Pen, 602 Pen, 603, 603 Pen
Product colorBlack
Battery technologyLithium Polymer (LiPo)
Battery capacity2300 mAh
Battery voltage3.7 V
Battery capacity8.5 Wh
Country of originChina
CertificationCE
Width1.54" (39 mm)
Depth0.433" (11 mm)
Height2.52" (64 mm)
Weight1.41 oz (40 g)
Quantity per pack1 pc(s)
Package width3.39" (86 mm)
Package depth1.14" (29 mm)
Package height2.99" (76 mm)
Package weight2.47 oz (70 g)
Product Details
New
Data sheet
Type
Battery
Brand compatibility
Intermec
Compatibility
600, 600 Pen, 601, 601 Pen, 602 Pen, 603, 603 Pen
Product color
Black
Quantity per pack
1 pc(s)
Weight
1.41 oz (40 g)
Battery technology
Lithium Polymer (LiPo)
Battery capacity
8.5 Wh
2300 mAh
Width
1.54" (39 mm)
Height
2.52" (64 mm)
Country of origin
China
Certification
CE
Depth
0.433" (11 mm)
Battery voltage
3.7 V
Package weight
70 g
Package width
3.39" (86 mm)
Package depth
1.14" (29 mm)
Package height
2.99" (76 mm)