| Type | Thermistor |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | iR 5055, 5065, 5075, 6570, 5570 |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Depth | 1.18" (30 mm) |
| Height | 2.36" (60 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Package width | 3.15" (80 mm) |
| Package depth | 1.18" (30 mm) |
| Package height | 2.36" (60 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: Bixolon
Reference: SM10-BATT-S41
Brand: CoreParts
Reference: 100845, 33-KB1B3770000L3, BA-80S700, KB1B3770000L3
Brand: CoreParts
CoreParts MSP6780, Thermistor
check_circle
check_circle