CoreParts MBXPOS-BA0400, Battery, Black, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Compatibility | VeriFone |
| Product color | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Battery capacity | 13 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 1.87" (47.5 mm) |
| Depth | 1.06" (27 mm) |
| Height | 2.27" (57.8 mm) |
| Weight | 3.17 oz (90 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 4.09" (104 mm) |
| Package depth | 3.23" (82 mm) |
| Package height | 4.45" (113 mm) |
| Package weight | 5.64 oz (160 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Reference: 00-864-00, 152282-000-1, 152290-0001, 152290-0001A, 15546700, 16
Brand: CoreParts
Reference: 00-06260A, 46-46870, 95359535BT, BJ-9535X-1K1KSM, ML95L1-G
Brand: CoreParts
Reference: 700175303, 944551014, 944551015, 944551019, 944551020, 94ACC1302
Brand: CoreParts
CoreParts MBXPOS-BA0400, Battery, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle