Zebra 86681, White, Self-adhesive printer label, Paper, Thermal transfer, Permanent, Universal
| Product color | White |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Material | Paper |
| Print technology | Thermal transfer |
| Adhesive type | Permanent |
| Purpose | Universal |
| Shape | Rectangle |
| Label width | 1.5" (3.8 cm) |
| Label height | 0.748" (1.9 cm) |
| Core diameter | 3" (7.62 cm) |
| Rolls per pack | 24 |
| Labels per roll | 7648 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: W128607890
Brand: Capture
Brand: Zebra
Brand: Capture
Brand: Zebra
Reference: 800640-605
Brand: Capture
Reference: 800740-605
Brand: Capture
Zebra 86681, White, Self-adhesive printer label, Paper, Thermal transfer, Permanent, Universal
check_circle
check_circle