HP LaserJet 220V Enhanced Fuser Kit, Laser, 225000 pages, Japan, HP, 15 - 27 °C, 0 - 35 °C
| Print technology | Laser |
| Page yield | 225000 pages |
| Country of origin | Japan |
| Brand compatibility | HP |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 27 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 60% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Weight | 4.41 lbs (2 kg) |
| Package weight | 6.61 lbs (3 kg) |
| Package width | 19.6" (498 mm) |
| Package depth | 7.8" (198 mm) |
| Package height | 11.2" (284 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: Q5999-67901
Brand: HP
Brand: Honeywell
HP LaserJet 220V Enhanced Fuser Kit, Laser, 225000 pages, Japan, HP, 15 - 27 °C, 0 - 35 °C
check_circle
check_circle