HP MLT-R204 Imaging Drum, Black, China, Laser printing, HP, ProXpress M4030, ProXpress M4080, 1 pc(s)
| Suitable for printing colours | Black |
| Country of origin | China |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | ProXpress M4030, ProXpress M4080 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 345 mm |
| Package depth | 254 mm |
| Package height | 131 mm |
| Package weight | 1.14 kg |
| Package type | Box |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 302LC93010, 302LC93011, 302LC93012, 302LC93013, 99106866
Brand: KYOCERA
Brand: Kyocera
Reference: 836946
Brand: Kyocera
Brand: Kyocera
Brand: KYOCERA
HP MLT-R204 Imaging Drum, Black, China, Laser printing, HP, ProXpress M4030, ProXpress M4080, 1 pc(s)
check_circle
check_circle