| Product colour | Silver |
| Dimensions (WxDxH) | 219.2 x 892.3 x 222.25 mm |
| Power supply unit (PSU) form factor | 1U |
| Purpose | Server |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Efficiency | 92 % |
| Total power | 2400 W |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 751884-001
Brand: HP
check_circle
check_circle