| Product colour | Metallic |
| Compatible products | ProLiant 350/370/380 G5/385 G2 |
| Purpose | Server |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Total power | 1000 W |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Brand: HP
Brand: Netgear
Reference: 413379-B21R413494-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 656721-001
Brand: HP
check_circle
check_circle