| Total power | 300 W |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input current | 3 A |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Cabling type | Non-Modular |
| Product color | Gray |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5P51D77151
Brand: Lenovo
Reference: NDR-240-48
Brand: Ernitec
Reference: 656364-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 656363-B21, 606920
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 715184-001, 300 W, 200 - 240 V, 50 - 60 Hz, 3 A, 24-pin ATX, Non-Modular
check_circle
check_circle