| Number of simultaneously connected devices (max) | 4 |
| Product color | Black |
| Charger compatibility | Laptop/netbook, Universal |
| Built-in display | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 25000 mAh |
| Charging source | DC, USB |
| Built-in radio | No |
| Battery capacity | 91.25 Wh |
| Wireless charging | Yes |
| Input interface | DC-in jack + USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| DC-in jack | Yes |
| DC-out jack | Yes |
| Input voltage | DC 12-24, USB-C 5/9/12/15/20 |
| Input current | DC 2, USB-C1 3/3/3/3/3, USB-C2 3/3/3/3/2.25 |
| Port 1 output power | 60 W |
| Port 2 output power | 45 W |
| Port 3 output power | 18 W |
| Wireless charging power | 15 W |
| Output voltage | DC 12/15/19/24, USB-C 5/9/12/15/20 |
| Output current | 3 A |
| Port 1 output current | 3 A |
| Port 2 output current | 3 A |
| Port 3 output current | 3 A |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Width | 4.8" (122 mm) |
| Depth | 1.04" (26.5 mm) |
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Weight | 17.6 oz (500 g) |
| Cables included | DC, USB Type-C to USB Type-C |
| Quick start guide | Yes |
| Package width | 8.66" (220 mm) |
| Package depth | 1.97" (50 mm) |
| Package height | 8.07" (205 mm) |
| Package weight | 28.2 oz (800 g) |
| Warranty period | 5 year(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: PNY
Reference: W129188863
Brand: Samsung
Sandberg 421-46, 25000 mAh, Lithium-Ion (Li-Ion), Wireless charging, Black
check_circle
check_circle