| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | HP Compaq nc6400 |
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
Data sheet
Specific References
Brand: AMG
Brand: Lenovo
Reference: 0A001-00344500, 0A001-00232500
Brand: Asus
HP 65W AC, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 18.5 V
check_circle
check_circle