| Purpose | Tablet |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 15 V |
| Output current | 3 A |
| USB ports quantity | 1 |
| Brand compatibility | Zebra |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5A10W86293
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW, Tablet, Indoor, 100 - 240 V, 45 W, 15 V, 3 A
check_circle
check_circle