HP 609941-001, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 120 W, AC-to-DC
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | HP Elitebook 8540W |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: PS60A-24B 1, 30781880, C32C825341
Brand: CoreParts
Reference: Q4Q-00002, Q5N-00003
Brand: CoreParts
Reference: 833089-001, AU778AA, AU926AA, AW023AV, BK289AA
Brand: CoreParts
Reference: MBXHP-AC0002, 642950
Brand: HP
Brand: RAM Mounts
HP 609941-001, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 120 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle