| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Output current | 6.5 A |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0482, 45N0248, FRU45N0248
Brand: Lenovo
Reference: FRU5A10W86293
Brand: Lenovo
Reference: 92P1211
Brand: Lenovo
HP 693709-001, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 120 W, 18.5 V
check_circle
check_circle