HP L40893-001, Laptop, Indoor, 110 - 240 V, 100 W, Black, 5.12" (130 mm)
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 110 - 240 V |
| Output power | 100 W |
| Product color | Black |
| Width | 5.12" (130 mm) |
| Depth | 1.97" (50 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 15.3 oz (435 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0499, FRU45N0499
Brand: Lenovo
Reference: 99111712
Brand: HP
Brand: Asus
Brand: Asus
Reference: 45N0298, 45N0490, FRU45N0490, 45N0290
Brand: Lenovo
Brand: Teltonika Networks
HP L40893-001, Laptop, Indoor, 110 - 240 V, 100 W, Black, 5.12" (130 mm)
check_circle
check_circle