Lenovo 5A10W86299, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 45 W, 5 - 20 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 5 - 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Input current | 1.2 A |
| Output current | 2.25 A |
| Adjustable output voltage | Yes |
| USB Power Delivery up to | 45 W |
| Product color | Black |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
Data sheet
Specific References
Reference: 0957-2230, 0957-2271
Brand: HP
Brand: AMG
Brand: MSIT
Reference: 854116-850
Brand: HP
Reference: 99106295
Brand: HP
Reference: 45N0485, 45N0364, FRU45N0364
Brand: Lenovo
Lenovo 5A10W86299, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 45 W, 5 - 20 V
check_circle
check_circle