DELL JXC18, Laptop, Indoor, 45 W, 19.5 V, 17.6 oz (500 g), 17.6 oz (500 g)
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Weight | 17.6 oz (500 g) |
| Package weight | 17.6 oz (500 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Reference: 741553-850
Brand: CoreParts
Reference: 4SC18AA, 4SC18AA#ABB, 4SC18AA#UUZ, 776620-001, 776620-001-RFB, 9
Brand: CoreParts
Reference: DELL-921CW, 3VT2F, JJV9D, 450-AGOB, 02DL110, 01FR025, FRU01FR025
Brand: CoreParts
Brand: Acer
DELL JXC18, Laptop, Indoor, 45 W, 19.5 V, 17.6 oz (500 g), 17.6 oz (500 g)
check_circle
check_circle