| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 7.5 A |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook F Series FA506II Asus Notebook F Series FX506LI Asus Notebook G Series G513IH Asus Notebook G Series G531GD Asus Notebook G Series G531GT Asus Notebook G Series G713IH Asus Notebook G Series G731GT Asus Notebook G Series GA401IH |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 01FR024, FRU01FR024, DELL-V3CCW, V3CCW, 02DL124, FRU02DL124, FRU
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00081500, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 150 W, 20 V
check_circle
check_circle