| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99104997
Brand: HP
Reference: 741727-001, H6Y88AA#ABY, H6Y88AA#ABB
Brand: CoreParts
Brand: ASUS
Brand: HP
Lenovo 45N0554, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 135 W, 20 V
check_circle
check_circle