| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 200 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 10 A |
| Brand compatibility | ASUS |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0492, FRU45N0492
Brand: Lenovo
Reference: 661-06671, GN8R, USB TYPE-C, 661-06671, 1HE08AA#ABB, 135-72, 860
Brand: CoreParts
Reference: W129161751
Brand: Lenovo
Reference: 852327
Brand: HP
ASUS 0A001-01120100, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 200 W, 20 V
check_circle
check_circle