| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook F Series F80S |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 648964-001
Brand: HP
Reference: 54Y8964
Brand: Lenovo
Reference: 99106047
Brand: HP
Reference: 45N0498, 45N0242, FRU45N0242
Brand: Lenovo
Reference: 45N0502, 45N0366, 45N0554, FRU45N0366, FRU45N0554
Brand: Lenovo
Reference: 391172-001, 412786-001
Brand: HP
ASUS 04G266006023, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle