| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Teltonika Networks
Reference: 45N0498, 45N0242, FRU45N0242
Brand: Lenovo
Reference: FRU5A10J75109
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle