| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | ThinkPad T440s |
| Connector(s) | 3-pin |
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Reference: 380467-001, 380467-003
Brand: HP
Brand: HP
Reference: 0A001-00064300
Brand: Asus
Reference: 613156-001, 497288-001, MBA50056
Brand: HP
Lenovo 90W 3pin, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle