| Purpose | Monitor |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus LCD Monitor P Series PG278QE Asus LCD Monitor P Series PG27VQ Asus LCD Monitor V Series VG27AQL1A Asus LCD Monitor X Series XG279Q Asus LCD Monitor X Series XG279Q-G Asus LCD Monitor X Series XG279Q-W |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 0A001-00064300
Brand: Asus
Reference: 149300411, 149300412, 149273311, 149300413, 149314711, 149292614
Brand: CoreParts
Brand: Asus
ASUS 0A001-00810200, Monitor, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 19 V
check_circle
check_circle