| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 3.42 A |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | X512JP |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: PS60A-24B 1, 30781880, C32C825341
Brand: CoreParts
Reference: 0DELL-FD7VG
Brand: Dell
Reference: 0A001-00344500, 833625
Brand: Asus
Brand: HP
ASUS 0A001-00892000, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 19 V
check_circle
check_circle