| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 240 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product color | Black |
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Width | 3.54" (90 mm) |
| Depth | 1" (25.4 mm) |
| Height | 7.28" (185 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0364, 45N0485, FRU45N0485
Brand: Lenovo
Reference: 849650-003, 751789-001, 1053302
Brand: HP
DELL 450-AJBL, Laptop, Indoor, 240 W, AC-to-DC, Black, 39.4" (1 m)
check_circle
check_circle