| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 3.25 A |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | UX392FA UX392FN UX391FA UX391UA GX701GVR GU502GV GX701GWR GU502GU GU502LU GX502GV GX701GXR GX502GW GU502LV GU502LW UX490UA |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: POWER ADAPTER UK, UK PLUG, USB ADAPTER, USB CHARGER UK
Brand: CoreParts
Reference: 332-1827, 3RG0T, 450-18066, 450-18919, 450-18921, 4H6NV, C2WJH
Brand: CoreParts
Reference: 852327
Brand: HP
ASUS 0A001-00443300, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 20 V
check_circle
check_circle