DELL 5K74V, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 3.34 A |
| Compatibility | Inspiron: 11z (1110), 1318, 1320, 1370, 1410, 1420, 1427, 1440, 1470, 13R (N3010), 14 (1440), 14 (1464), 1420, 14R (N4010), 14z, 15 (1545), 15 (1564), 1501, 1520, 1521, 1525, 1526, 15R (N5010), 1570 15z, 17 (1750), 17 (1764), 1720, 1721, 17R (N7010), N7110, 300m, 500m, 510m, 6000, 630M, 6400, 640M, 700M, 710M, 8500, 8600, E1405, M501R (M5010), M5030, N4020, 1546 Latitude: E6420, E6320, E5520, E5420, 13, 131L, 2100, 2110, 2120, D500, D505, D600, D400, D410, D420, D430, D510, D520, D530, D531, D600, D610, D620, D630, D631 D800, D630 XFR, E4200, E4300, E4310, E5400, E5410, E5500, E5510, E6400, E6400 ATG, E6410, E6500, XT, XT2, XT2 XFR, Z, X300 Precision M20, M60, M2300, M2400, M4400, M6300 Vostro: 1014, 1015, 500, 1000, 1200, 1220, 1320, 1400, 1500, 1510, 1520, 1700, 1710, 1720, A840, A860 3300 3400, 3500, V13, V130, 1310 XPS: M140, M1210, M1330, M1530 Studio: 1435, 1457, 1458, 1440, 1555, 1557, 1558, 1569, 1535, 1536, 1537, 1340, 1640 |
| Product color | Black |
Reference: W126475748
Brand: HP
Reference: 290294099112039
Brand: Lenovo
Reference: 889842008678
Brand: CoreParts
Reference: 105934-053, 35-105934-053
Brand: Zebra
Reference: 00HM630
Brand: Lenovo
Reference: 719309-001
Brand: HP
Reference: 741427-001, 646293, 99008233
Brand: HP
Reference: 2200-49760-122
Brand: HP Poly
DELL 5K74V, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 19.5 V
check_circle
check_circle