Lenovo 45N0556, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 135 W, 20 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99111908
Brand: HP
Reference: AP.06501.022, AP.0650A.012
Brand: Acer
Brand: Synology
Reference: 510052905
Brand: SurgeX
Lenovo 45N0556, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 135 W, 20 V
check_circle
check_circle