| Purpose | Universal |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 441-11, MBXUSBC-DC0002, 450-AFLE, MBXUSBC-DC0003, 40AK0065WW, 45
Brand: CoreParts
Reference: 02DL128, 02DL126, 02DL108, 02DL110, 02DL124
Brand: Lenovo
Brand: Zebra
Reference: 6PWA0184A611
Brand: Poindus
ASUS 0A001-01105400, Universal, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, 240 V
check_circle
check_circle