| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Ubiquiti
Reference: 397747-001, 397803-001, 397803-001B, 482133-001, 482133-001-RFB
Brand: CoreParts
Brand: HP
Reference: 45N0495, 45N0258, FRU45N0258, 01FR050
Brand: Lenovo
Reference: 696694-001, 719309-001, 720987-800, 721092-001, 740015-002, 7400
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle