| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 95 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Lenovo
Reference: 0A001-00446000, 0A001-00445500
Brand: Asus
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Brand: ASUS
Reference: FRU5A10V03239
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle