PWR-130-54
  • PWR-130-54
PWR-130-54
Planet
130W 54V AC-to-DC Desktop Power Adapter 100-240VAC to 54VDC, 2.4A, Level VI
CHF84.8
Tax included
CHF78.4 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
13 Items
Product Details
13 Items
New
Specific References
EAN13
MPN
PWR-130-54
16 other products in the same category:
Reference: 846726
Brand: HP
90W AC adapter with 4.5mm connector, Smart Power Factor Correction, compatible with various HP notebook models.