Lanview MO-407-BBYO, 10000 Mbit/s, QSFP28, 7874" (200 m), Dell, 407-BBYO, -45 - 75 °C
| Maximum data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Interface type | QSFP28 |
| Maximum transfer distance | 7874" (200 m) |
| Plug and Play | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Brand compatibility | Dell |
| Compatible products | 407-BBYO |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 75 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Weight | 0.141 oz (4 g) |
| Country of origin | China |
Data sheet
Specific References
Reference: MGBIC-LC05
Brand: Lanview
Reference: FG-TRAN-LX, FN-TRAN-LX, FR-TRAN-LX
Brand: Lanview
Reference: SFP-1FEMLC-T
Brand: Lanview
Reference: SFP-OC48-LR1
Brand: Lanview
Brand: Ubiquiti
Reference: XFP-10G-Z-OC192-LR2
Brand: Lanview
Reference: SMC1GSFP-SX
Brand: Lanview
Lanview MO-407-BBYO, 10000 Mbit/s, QSFP28, 7874" (200 m), Dell, 407-BBYO, -45 - 75 °C
check_circle
check_circle