| Form factor | Ambidextrous |
| Material | ABS/Polycarbonate (PC) |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.5 m |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Buttons durability (million clicks) | 5 |
| Buttons quantity | 3 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Customizable movement resolution | No |
| Device interface | USB |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1200 DPI |
| Purpose | Office |
| Scroll type | Wheel |
| Silent click | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0-40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -15-60 °C |
| Power consumption | 10 mA |
| Brand Name | eSTUFF |
| Warranty | 5 |
Reference: FRU5M51C34113
Brand: Lenovo
Reference: W129171252
Brand: HP
Reference: W128212105
Brand: Logitech
Reference: 00PH133781030
Brand: Lenovo
Reference: 696602
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle