Reference: 110900
Brand: Brady
| Internal memory | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Fully buffered |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
Data sheet
Specific References
Reference: P19043-B21, 818580
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 483403-B21
Brand: CoreParts
Reference: 13L74AA, KCP432NS8_16, KVR32N22D8_16, KVR32N22D8_16BK, KVR32N22S
Brand: CoreParts
Reference: 0M393A2G40DB0-CPB2Q-RFB
Brand: Dell
Reference: 585157-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 708643-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL C1KCN, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR3, 1333 MHz, 240-pin DIMM
check_circle
check_circle