DELL 1VRGY-RFB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2666 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Backlight | No |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: W125834397
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 03T7218
Brand: Lenovo
Reference: 500662-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 501534-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: P19040-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL 1VRGY-RFB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2666 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle