| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Reference: 715283-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: MMG2454_8GB, KFJ-PM316_8G, S26361-F3697-L515
Brand: CoreParts
Reference: W128866777
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 462967-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128271037
Brand: Corsair
check_circle
check_circle