Poly TC10 Touch Controller Black, WXGA, 10.1", 1280 x 800 pixels, Black, Touch, China
| HD type | WXGA |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 10.1" |
| Display resolution | 1280 x 800 pixels |
| Product color | Black |
| Control type | Touch |
| Ethernet LAN | Yes |
| Country of origin | China |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Power source type | PoE |
| Width | 10.2" (260 mm) |
| Depth | 2.52" (64 mm) |
| Height | 7.24" (184 mm) |
| Weight | 2.8 lbs (1.27 kg) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 80% |
Data sheet
Specific References
Reference: 875M7AA
Brand: HP Poly
Reference: W125840888
Brand: Heckler Design
Reference: 875K7AA
Brand: HP Poly
Reference: 874R5AA
Brand: HP Poly
Brand: Yealink
Poly TC10 Touch Controller Black, WXGA, 10.1", 1280 x 800 pixels, Black, Touch, China
check_circle
check_circle