| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Seagate
Reference: 454273-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 797275-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 619286-002-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 516814-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle