HP 404713-001, 72.8 GB, 15000 RPM, 3.5", Ultra320 SCSI
| HDD capacity | 72.8 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Connector(s) | 80-pin |
Reference: 605474-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 693687-S21-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 861746-B21-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 508040-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 867271-B21, 861746-B21, 1069966
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 671148-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 065WJJ-7JC8P-RFB
Brand: Dell
Reference: W128830314
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 404713-001, 72.8 GB, 15000 RPM, 3.5", Ultra320 SCSI
check_circle
check_circle