| HDD capacity | 36.4 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Reference: P04695-B21,737573-001, 789112
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507125-B21507283-001616670-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 516810-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AJ735AB-RFB, 553303
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 793135-001-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 289041-001, 36.4 GB, 10000 RPM, 3.5", Ultra320 SCSI
check_circle
check_circle