| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | ProLiant DL320 G6, ProLiant DL360 G7, ProLiant DL380 G6, ProLiant BL460c G6, ProLiant BL465c G7, ProLiant BL685c G6 |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 516810-004
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 605835-B21, 606020-001-RFB, 605836-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 693569-003-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Western Digital
Reference: 657750-B21,658103-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle