| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Compatible products | ProLiant DL320 G6, ProLiant DL360 G7, ProLiant DL380 G6, ProLiant BL460c G6, ProLiant BL465c G7, ProLiant BL685c G6 |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 454228-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST2000NM0001
Marca: Seagate
Riferimento: 375870-B21, 432096-B21, SA73005I247
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652615-B21,737573-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 599476-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: EG0900FBLSK-M6625
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 375874-022
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle