| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | Serial ATA |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Reference: 376595-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 508010-001, 999055
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: SA146005I250, 402521
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99106237
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 730702-001 C8S58A, 762720
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle