| HDD capacity | 300 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Windows operating systems supported | Yes |
Reference: 99106298
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 375861-B21B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 389344-001384854-B21402467
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AG425A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652589-B21, 606922
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 517353-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: J9F41A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 504062-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 605475-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 00FN460, 300 GB, 15000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle